START | O NAS | OFERTA | KONTAKT

O nas

Firma powstała w 1984 r. jako spółka dwóch pasjonatów mocnych i szybkich motocykli. Zdarzały się też sukcesy w wyścigach! Jako, że w motocyklach ówczesnych najważniejszy i jednocześnie najbardziej zawodny był silnik, przedmiotem zainteresowania stały się dla nas wszelkiego rodzaju tłokowe silniki spalinowe. Wyspecjalizowaliśmy się w naprawach tego typu maszyn.

Do 1992r. zajmowaliśmy się remontami głównymi silników spalinowych, trakcyjnych i stacjonarnych. Na szczęście dla silników, paliwa i oleje wraz ze zmianą ustroju zmieniły się i nie dopuszczały do tak krótkich przebiegów międzynaprawczych jak wcześniej. Zmieniliśmy profil działalności. Specjalizacja w serwisie jednej marki, to było TO!

Wybraliśmy Volvo! W postkomunistycznej ojczyźnie Volvo było "egzotykiem". Niewiele tych samochodów poruszało się po pomorskich drogach. Jednak wbrew proroctwom przyjaciół i rodzin, mieliśmy co robić i radziliśmy sobie całkiem dobrze.

Po 29 latach pasji Volvo, radzimy sobie jeszcze lepiej! Nie chcemy konkurować w kategorii ilości obsługiwanych równocześnie aut - jakość jest dla nas wyznacznikiem. Mamy dwa stanowiska ale podejmujemy się każdgo wyzwania!

GALERIA

INFORMACJE

tel.: 58 682 39 80
kom.: 608 146 246

e-mail: wojanvolvo@wp.pl

czynne codziennie od 1000 do 1700
oprócz Sobót, Niedziel
i dni ustawowo wolnych od pracy